Kim jest Maks Balcerowski? Gość Kuby Wojewódzkiego urodził się 20 lipca 2007 r - w tym roku skończy 12 lat. Widzowie mogą kojarzyć go z komedii "Całe szczęście". Chłopiec ma dwie siostry - Karolinę i Julię. Maks trenował piłkę nożną i bardzo lubi sport. Ma świetną pamięć i intuicję. Na co dzień chodzi do szóstej klasy szkoły podstawowej w Łodzi, ale dużo czasu spędza też na planie filmowym. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w wieku zaledwie 6 lat. Jego pierwszym projektem był program edukacyjny "Kulturanek" i to tam złapał tzw. bakcyla filmowego. Maksymilian Balcerowski sam uczy się ról. Bardzo lubi improwizować i dopiero kiedy stoi przed kamerą, wyzwala się w nim wszystko to, co lubią filmowcy. Uwielbia oglądać dobre filmy. Jak udało nam się dowiedzieć - jest z jednej strony "facetem z krwi i kości", a z drugiej szarmanckim i wrażliwym chłopcem.

Maks Balcerowski: wiek, kim jest, "Całe szczęście"

Maksymilian Balcerowski, mimo młodego wieku, zagrał już w kilku produkcjach kinowych: m.in. w filmie ,,Wilkołak” (premiera na Festiwalu w Gdyni - nagroda za reżyserię: Adrian Panek), „Miłość jest wszystkim”, czy ,,Sztuka Kochania”. Jednak to rola Filipa Turskiego w komedii "Całe szczęście" była największą z jaką musiał się zmierzyć i jednocześnie tą, która zapewniła mu rozpoznawalność.

Chłopiec ma na swoim koncie również występy w kilku serialach takich jak: "Druga Szansa”, „W rytmie serca”, "Na sygnale” oraz „Niania w wielkim mieście”.

Zobacz zdjęcia 12-letniego Maksa Balcerowskiego w naszej galerii --->