W Hotelu Ossa pod Warszawą aktorzy Teatru Kwadrat, znani politycy i gwiazdy spotkali się na boisku.  Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Agnieszka Hyży, Magda Steczkowska, Odeta Moro, Marek Siudym, Paweł Domagała, a także Kamil Kula, mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej, rozegrali charytatywny dwumecz: siatkówki plażowej i piłki nożnej. Zebrane podczas sportowego weekendu fundusze zostały przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Herosi. Jak gwiazdy poradziły sobie w sporcie zespołowym? Zajrzyjcie do naszej GALERII!

Hotel Ossa i Teatr Kwadrat ponownie połączyły dobrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu z pomocą najbardziej potrzebującym - w tym roku podopiecznym Fundacji HEROSI, czyli małym pacjentom, dzielnie walczącym z nowotworem lub niepełnosprawnością. Po zaciętej grze aż do ostatniego dzwonka, w obu meczach zwyciężyła drużyna Przyjaciół Hotelu.

Zwieńczeniem wieczoru był koncert aktora Pawła Domagały i licytacja charytatywna, na którą przekazano między innymi: koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego, piłkę do rugby z autografem Roberta Lewandowskiego, piłkę siatkową z autografami Pawła Papke i Mateusza Mika oraz koszulkę z autografem Sławomira Szmala. W tym roku padł rekord - Hotel Ossa wspólnie z Teatrem Kwadrat zebrali ponad 48,5 tysiąca złotych na rzecz Fundacji Herosi!

Zobaczcie zdjęcia z charytatywnego meczu gwiazd w naszej GALERII>>