Małgorzata Foremniak to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Dziś większość z nas pamięta ją z serialu „Na dobre i na złe”, gdzie u boku Artura Żmijewskiego wcielała się w Zosię Stankiewicz. Niewielu jednak wie, że mieliśmy okazję widzieć aktorkę na ekranach już od 1987 roku m.in. w filmie „Miasto prywatne” czy „Matki, żony i kochanki”.

Popularność przyniósł jej udział w „Tańcu z Gwiazdami” w 2005 roku, gdzie wraz z Rafałem Maserakiem walczyła o Kryształową Kulę. Co prawda para dotarła do finału, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem. Po „Tańcu z Gwiazdami” przyszedł czas na „Mam talent”, gdzie Małgorzata Foremniak sprawdziła się jako jurorka.

Foremniak zasiada w jury show już od ośmiu lat, a jej stylizacje zza stołu jurorskiego nie raz mieliśmy okazję podziwiać. Fani chętnie komentują również fryzury aktorki. Wiedzieliście, że jeszcze parę lat temu Małgorzata Foremniak była brunetką?

Aktorka chętnie eksperymentuje z fryzurami. Co prawda długość włosów zwykle jest taka sama (sięgają jej do ramion), to jednak Foremniak lubi szaleć z kolorami. Zobaczcie w naszej galerii wszystkie fryzury aktorki. Wolicie ją w brązie czy blondzie?

Przeczytaj także: Mam Talent! ruszyły castingi jurorskie do 9. edycji [ZDJĘCIA]>>