Bliski powrót na antenę przejętego przez Polsat "Tańca z Gwiazdami" wywołuje podobno nerwową atmosferę w stacji TVN. Jej szefowie w pocie czoła zastanawiają się, czym zaskoczyć widzów w jesiennej ramówce, by przyciągnąć ich przed telewizory.

Aby jednak zrealizować nowe duże show, jakiś inny program musi zwolnić dla niego miejsce. Jak donosi "Fakt" najbardziej prawdopodobnym kandydatem do zniknięcia z anteny jest... "Mam talent"! Nie oznacza to dobrych wieści dla jurorek show, Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej, które stracą dobrze płatną pracę, zapewniającą im cotygodniową obecność w domach milionów Polaków.

Ten program się już trochę przejadł, a fundusze stacji są przecież ograniczone. TVN chce zaskoczyć widzów na jesieni i zaproponować nowy show. Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefostwo skupia się na szukaniu nowych formatów – zdradził tabloidowi pracownik TVN.

Cóż, dla obu sławnych jurorek byłaby to strata kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ale może wtedy zajęłyby się rozwojem swoich własnych talentów? :) 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Chylińska - Szokujące wyznanie gwiazdy