Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski swoją przygodę z serialem 'Na dobre i na złe" zaczęli ponad 16 lat temu! Para grała małżeństwo i na ich losach, oparta była cała fabuła pierwszych sezonów. Aktualnie aktorzy od czterech lat nie pojawiają się w Leśnej Górze. Czyżby miało się to zmienić?

Foremniak i Żmijewski pożegnali się z serialem w 2012 roku. Widzowie jednak nie zapomnieli o małżeństwie Burskich, jak donosi "Fakt" producenci biorą pod uwagę powrót aktorów. Akurat trafiła się okazja, ponieważ w serialu pojawi się wątek serialowej córki pary, Julki. 

Powrót Julki to świetna okazja, by za jakiś czas wprowadzić do gry jej rodziców.  Jeśli nie uda się ich ściągnąć na stałe, marzą choć o gościnnym powrocie Zosi i Kuby - mówi w rozmowie z tabloidem osoba z produkcji serialu.

OKazuje się, że jest to całkiem możliwe. Małgorzata Foremniak nie gra aktualnie w żadnej telewizyjnej produkcji, pojawia się gościnnie i jak na razie zajmuje się byciem jurorem w show TVN-u. Artur Żmijewski chciał się sprawdzić w innych rolach, ale jak na razie utknął w "Ojcu Mateuszu".

Czy para zgodzi się zagrać w "Na dobre i na złe"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Artur Żmijewski - Odejdzie z "Ojca Mateusza"?