Małgorzata Foremniak pojawi się w produkcji jako Olga Krajno. Aktorka tym samym na stałe dołączy do obsady serialu. Zagra ambitną i bezwzględną bizneswoman, która boryka się także z pewnym schorzeniem i będzie potrzebowała pomocy dr Żmudy. Akurat w czwartym odcinku Olga będzie nadzwyczaj miła bo będzie miała ku temu powód. Chce kupić od Adama mieszkanie, które odziedziczył po swoim ojcu, Edwardzie Wilczyńskim.

HOT NEWS: KYLIE JENNER jest w ciąży! 20-letnia Kardashianka będzie miała dziecko z o 5 lat starszym raperem!

Historia serialowej Olgi jest owiana tajemnicą, a jej postać jest bardzo nieoczywista. „To mieszanka cech negatywnych, ale i pozytywnych. Ona nie jest lubiana w towarzystwie. Zachowuje się specyficznie, ale ma ku temu powody, o których dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu”, mówi aktorka. Po czym dodaje: „Nie wiadomo czym się kieruje i jakie są jej prawdziwe intencje. Ta postać z pewnością sporo namiesza w życiu bohaterów serialu. Intryguje i knuje.”

Jak Małgorzata Foremniak sprawdzi się w roli Olgi Krajno? Czy będzie potrafił oddać bezwzględność i przebiegłość swojej bohaterki? Przekonacie się już jutro oglądając na Polsacie 4. odcinek serialu ,,W rytmie serca” ;-) Ten już jutro o godzinie 20.00.