Małgorzata Foremniak jest gwiazdą nowej "Gali". Aktorka oraz gospodyni show "Mam Talent!" zdecydowała się na szczerą rozmowę, w której zdradziła, jak wygląda dziś jej codzienność, za czym tęskni i o czym marzy. Duża część wywiadu z Foremniak, jaki ukaże się już w poniedziałek, 3 grudnia, dotyczy kobiecości po 50-tce. Jak z pokorą przyjmować zmiany, jakie niesie ze sobą czas? Jak polubić siebie? Jak być dojrzałą kobietą? Aktorka zdradziła m.in., że często dostaje propozycje grania młodszych kobiet, ale konsekwentnie je odrzuca. Jestem postrzegana przez pryzmat wyglądu - mówi Foremniak w "Gali". - Często muszę tłumaczyć, że nie chcę grać kobiet młodszych.Wtedy słyszę: „Małgosiu, ty masz problem ze swoim wiekiem!”. Choć moja twarz, ciało wyglądają jeszcze całkiem młodo, w środku jestem dojrzałą kobietą i takie role mnie interesują. Najciekawsze fragmenty nowego wywiadu z gwiazdą przeczytasz już teraz PONIŻEJ.

Małgorzata Foremniak w "Gali"

- o kobiecości po 50-tce

Jak pięknie określił mój lekarz: „stelaż hormonalny kobiety dojrzałej ulega dekonstrukcji”. W tłumaczeniu potocznym: gdy patrzę rano w lustro, szału nie ma. (śmiech)

Kobieta po pięćdziesiątce zaczyna ważny dla swojej biologii czas i nie należy on do najprzyjemniejszych. Budzisz się, otwierasz oczy i to jest jedyna ruchoma część w twoim ciele. Cała reszta ma generalnie wszystko gdzieś. Czujesz się zmęczona, zanim o tym pomyślisz. Najchętniej zostałabyś w łóżku do wieczora, a jak jesteś w pracy, myślisz tylko o tym, by się położyć. Boli cię to, co nigdy wcześniej nie bolało. Serce od czasu do czasu łomocze, ale nie są to bynajmniej miłosne uniesienia. Odkładający się cichaczem tłuszczyk nie mobilizuje do rowerku, ale raczej do leżenia na kanapie z pączkiem i herbatą z nalewką, by wprowadzić się w lepszy nastrój, którego brakuje z wyżej wymienionych powodów.

- o tęsknocie za bliskością

Czasem bardzo mi brakuje czyjejś obecności. Zwłaszcza w takich momentach, gdy wracam wieczorem zmęczona z planu albo ze spektaklu. Mam w sobie dużo emocji. I fajnie by było do kogoś się przytulić, napić wina i porozmawiać.

Chciałabym mieć przy sobie rodzinę, przyjaciół i bliską sercu osobę. Pić kawę, iść na spacer z psami i czerpać z tego radochę. Tak po prostu.

Nowa "Gala" z Małgorzatą Foremniak od poniedziałku, 3 grudnia, w sklepach i salonach prasowych