Małgorzata Godlewska kilka godzin po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o poważnym wypadku jej siostry, pokazała w sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak w kusym i obcisłym bikini opala się na leżaku. Celebrytka wydaje się na nim być zupełnie nieprzejęta faktem, że jej siostra spowodowała wypadek, w wyniku którego mogła zginąć ona lub inna osoba. Zdjęcie dodane przez starszą siostrę Godlewską w sieci było na tyle nieprzemyślane, że od razu pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy, w których fani krytykują jej obojętny stosunek do tego, co niecałą dobę wcześniej działo się z jej siostrą:

Siostra w ciężkim stanie niby w szpitalu, a Ty się prężysz na leżaczku?

Siostra w szpitalu, a ta się lansi!

Siostra w ciężkim stanie w szpitalu, a Ty na leżaczku w Grecji?! Czy tak w ogóle wypada?

Ile siostra miała promili we krwi? Jak tam wakacje w upalnym słońcu?

Małgorzata Godlewska wysyła słowa wsparcia siostrze z Grecji

Ta seria uszczypliwych komentarzy musiała jednak w pewnym momencie na tyle dotknąć Małgorzatę Godlewską, że ta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Matką Boską (!!!), do którego dołączyła przekaz dla swojej siostry. W tekście tym usprawiedliwia się i wyjaśnia, dlaczego nie ma jej jeszcze w Polsce i pisze o tym, jak ważna jej dla niej Monika G.:

Nie mi jest oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi ... Kazdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień , tydzien , miesiące ... Nie jesteśmy idealnymi ludzmi, każdy również ma prawo popełnić błąd, każdy z nas może się załamać , zamknąć w sobie , odizolować się od społeczeństwa , przestac żyć za dnia... Dziekuje Bogu za to ze Cię mam, za to ze mi Cię nie zabrał do siebie bo masz jeszcze drogę do przejścia i to ja poprowadzę Cię za rękę ... Przepraszam ze nie mogę być teraz przy Tobie tylko jestem w Grecji , chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro... jesteś teraz pod najlepsza opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa... Kocham Cię moja malutka Esmi

Myślicie, że po takiej deklaracji Małgorzata Godlewska przynajmniej do czasu powrotu do kraju daruje sobie wstawianie na Instagram półnagich zdjęć z urlopu w słonecznej Grecji?

 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@malgorzata_godlewska_official) Lip 9, 2018 o 4:25 PDT