Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał są już po ślubie! Para, która zdobyła popularność dzięki występom w serialu "19+" powiedziała sobie "tak" w piątek podczas plenerowej uroczystości. O tym, że uczestnicy drugiej edycji programu "Ameryka Express" są już małżeństwem dowiedzieliśmy się z ich oficjalnych profilów w mediach społecznościowych. 

Nasz piękny dzień #wedding @ernestmusial1 Teraz Mąż i Żona - napisała świeżo upieczona panna młoda na Instagramie.

Mr&Mrs Nasz piękny dzień - z kolei takim podpisem opatrzył zdjęcie dłoni z obrączkami na swoim instagramowym profilu pan młody. 

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał wzięli ślub

O ceremonii zaślubin popularnej pary na razie nie wiadomo zbyt wiele. Nowożeńcy do tej pory podzielili się ze swoimi obserwatorami tylko kilkoma zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Wiadomo jedynie, że ceremonia miała charakter cywilny, a wesele odbyło się na typowej dla tego typu imprez sali, zlokalizowanej w małej miejscowości.

Ze zdjęć, które zamieściła w sieci przyjaciółka młodej pary wiemy, że Małgosia Heretyk miała na sobie w dniu ślubu długą, białą suknię z koronki z długim trenem, która dobrze podkreśliła jej szczupłą figurę. Z kolei pan młody postawił na jasny garnitur.

- Życzę Wam @ernestmusial1 @malgorzata.heretyk cudownych chwil i najpiękniejszej podróży razem przez kolejne lata. Kochamy Was Słodziaki nasze! STO LAT MŁODEJ PARZE - napisała Karolina Pondo.

Zobacz zdjęcia ze ślubu Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ernest Musiał - kim jest prywatnie i zawodowo? [WIEK, PARTNERKA, ROLE, INSTAGRAM]