Małgorzata Heretyk wyrasta na nową gwiazdę TVN. Urocza blondynka do tej pory znana była widzom telewizyjnej Siódemki z roli w popularnym serialu "19+", gdzie od kilku lat wciela się w postać Melanii Trzeciak. Od jakiegoś czasu o aktorce robi się jednak coraz głośniej. To wszystko za sprawą jej udziału w nowym sezonie programu "Ameryka Express", który startuje już w środę, 4 marca. Małgosia wystąpiła w show razem ze swoim narzeczonym, Ernestem Musiałem. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakie ukończyła szkoły? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Małgorzata Heretyk - życie prywatne

Małgorzata Heretyk urodziła się 17 lutego 1993 roku - w tym roku skończyła więc 27 lat. Pochodzi z Krakowa. Tam też uczęszczała do XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Witkacego. Swojego obecnego partnera życiowego poznała w pracy - na planie serialu "19+". Przyjaźń z czasem przerodziła się w prawdziwe gorące uczucie. Heretyk i Musiał już od trzech lat są parą i planują wkrótce wziąć ślub. Ich zaręczyny odbyły się ubiegłym roku podczas wspólnego wyjazdu do Londynu.

Małgorzata Heretyk - kariera aktorska

Małgorzata Heretyk studiowała aktorstwo w zespole szkół Krakowskie Szkoły Artystyczne. Debiutowała w 2014 roku rolą Zosi w serialu komediowym "Ostatnie słowo". W Melanię z "19+" wciela się od 2016 roku. W ubiegłym roku pojawiła się po raz pierwszy na wielkim ekranie. Wystąpiła w dramacie obyczajowym "1800 gramów" w reżyserii Marcina Głowackiego z Magdaleną Różczką, Maciejem Zakościelnym i Danutą Stenką.

Małgorzata Heretyk - Instagram, YouTube

Małgorzata Heretyk zalicza się do grona osobowości medialnych, które są bardzo aktywne w serwisach społecznościowych. Nowości z życia prywatnego i zawodowego aktorki można śledzić na Instagramie (@malgorzata.heretyk), gdzie jej profil obserwuje już niemal pół miliona użytkowników serwisu. Uczestniczka "Ameryka Express 2020" ma także swój oficjalny kanał na YouTube, gdzie publikuje m.in. vlogi oraz wspólne filmy ze swoim przyszłym mężem.

Zobacz stare i nowe zdjęcia Małgorzaty Heretyk w naszej GALERII >>