Małgorzata Jamroży zasłynęła jako modowa blogerka, prezentując swoje stylizacje. Okazuje się jednak, że nie tylko świetnie zna się na modzie, ale także na muzyce! Udowodniła to jakiś czas temu, nagrywając swój debiutancki utwór "Thank You Very Much", który możemy usłyszeć nawet w prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Sam utwór Margaret wpada w ucho, jest melodyjny i ma szansę stać się wakacyjnym hitem. Jednak najwięcej sensacji wzbudza teledysk! Obok młodej blogerki występuje bowiem tłum... nagich ludzi! Nic więc dziwnego, że nawet zagraniczna prasa zwróciła uwagę na teledysk Małgorzaty.

Na stronie internetowej brytyjskiego tabloidu "The Sun" ukazał się spory artykuł, chwalący pomysłowość Margaret. Dziennikarzom "The Sun" udało się nawet porozmawiać z artystką, która wspominała pracę na planie klipu. - Kręciliśmy scenę, w której pozujemy do rodzinnego zdjęcia i jeden z mężczyzn opowiadał mi, że nie ma żadnych włosów na całym ciele. Ponadto, podczas wielu powtórek scen, w której jeden z mężczyzn wytrąca swoim penisem kubek z mojej dłoni, czułam, że muszę coś powiedzieć. Stwierdziłam, że nieźle gra swoim penisem, na co odpowiedział dumnie: "Dziękuję, ćwiczyłem" - opowiedziała Małgorzata Jamroży.

Zdaniem Margaret jej klip z udziałem nagich ludzi jest zabawny. Młodej artystce podobało się także to, że taki tłum ludzi w różnym wieku i o różnych ciałach czuł się dobrze w swoim towarzystwie, mimo nagości. - Dla mnie to jest piękne - dodała blogerka.