Małgorzata Kożuchowska to dziś marka. Wystarczy obsadzić ją w produkcji, by film czy serial stał się hitem. Wystarczy, by projektant ubrał ją w swoje dzieło, by zrobiło się o nim głośno. Kochają ją miliony, tak za talent, jak i za perfekcyjny wizerunek. Kożuchowska to szczęśliwa żona i matka, kobieta stroniąca od skandali, kojarząca się wyłącznie pozytywnie. Dlatego co roku jej nazwisko figuruje wśród najcenniejszych polskich gwiazd. A także na listach najlepiej ubranych gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska kiedyś wspierała Macieja Zienia i regularnie nosiła jego kreacje. Z czasem jej gust przestał być tak bardzo klasyczny - Kożuchowska poszukiwała wciąż eleganckich, ale nieco bardziej awangardowych, współczesnych rozwiązań. W ten sposób rozpoczęła współpracę z Dawidem Wolińskim i duetem Bohoboco. Natomiast obecnie najczęściej widujemy ją w oryginalnych projektach Gosi Baczyńskiej. Projektantka uważa Kożuchowską za swoją muzę.

Dziś Małgorzata Kożuchowska obchodzi 45 urodziny. Z tej okazji prezentujemy najlepsze (i najdroższe!) stylizacje gwiazdy. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ>>