Gdy zaczynała karierę w show-biznesie wszyscy kojarzyli ją jako długowłosą uroczą blondynkę o wielkich niebieskich oczach. Dziś gwiazda co prawda zrezygnowała z długich włosów, ale wyczucie stylu i czarujący uśmiech pozostał. Nic dziwnego, żeMałgorzata Kożuchowska uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych polskich gwiazd.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska wszystkie fryzury aktorki. W której wyglądała najlepiej?

Małgorzata Kożuchowska od samego początku kariery trafnie dobierała stylizacje i nigdy nie zaliczała modowych wpadek. Dziś miliony fanów kochają ją nie tylko za talent, ale i za perfekcyjny wizerunek. Jako szczęśliwa żona i matka, stroni od wszelkich skandali, które mogłyby naruszyć go naruszyć. Aktorka  coraz częściej porzuca stonowane kreacje i wciąż poszukuje eleganckich, ale nieco bardziej współczesnych rozwiązań.

Zobacz: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA 10 najciekawszych i najdroższych stylizacji gwiazdy

Patrząc na figurę Małgorzaty Kożuchowskiej, nie mamy wątpliwości, że aktorka zawsze ma co na siebie włożyć. Gwiazda zawsze doskonale prezentuje się na czerwonym dywanie. Długie nogi i smukła sylwetka – taką pamiętamy ją od lat. Nic dziwnego, że gwiazdy chętnie podpatrują jej styl i próbują sprawdzonych przez nią sposobów. Nawet gdy aktorka zaszła w ciążę, fani nie zauważyli jakichkolwiek zbędnych krągłości. Dopiero gdy gwiazda potwierdziła swój błogosławiony stan, zaczęto większą uwagę zwracać na jej figurę.

Sylwetka Małgorzaty Kożuchowskiej niezmienna jest od lat. Aktorka od zawsze dbała o formę, regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Na Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym zaprezentowała się kreacji, która wyjątkowo podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Czyżby gwiazda znów straciła parę kilogramów?

Zobacz: Kożuchowska, Krupa, Rusin, Sokołowska jesienna ramówka TVN w bieli, różu i czerni. Kto wyglądał najlepiej? [ZDJĘCIA]