Miniony weekend obfitował w wydarzenia kulturalne i towarzyskie oraz przedświąteczne gale i spotkania. We Wrocławiu odbyła się ceremonia wręczania Europejskich Nagród Filmowych. W Poznaniu zorganizowano zaś XII Wielką Galę Charytatywną "Milion Gwiazd na Niebie Lśni", wspieraną przez Fundację Mam Marzenie. Na żadnej z nich nie mogło zabraknąć gwiazd. Naszą szczególną uwagę zwróciły tym razem dwie z nich, które postawiły na bardzo podobne tiulowe sukienki w kolorze pudrowego różu.

ZOBACZ: WERONIKA ROSATI, MAGDA MOŁEK, MAJA OSTASZEWSKA I AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAKna rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych

Na sobotniej ceremonii wręczania Europejskich Nagród Filmowych w takiej właśnie kreacji pojawiła się Weronika Rosati. Młoda aktorka wyglądała w niej olśniewająco. Suknia pochodziła oczywiście z atelier jej mamy - Teresy Rosati. Weronika do kreacji z domu mody Teresa Rosati dobrała delikatną biżuterię marek Apart i Swarovski, a całą stylizację dopełniła kultową torebką od Chanel.

Na nieco inną interpretację pudrowego tiulu zdecydowała się zaś Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wraz z Tomaszem Wolnym poprowadziła XII Galę Charytatywną "Milion Gwiazd na Niebie Lśni" zorganizowaną przez fundację Mam Marzenie, którą gwiazda wspiera od lat. Impreza odbyła się w Poznaniu.

POLECAMY: TELEKAMERY 2017 Znamy wszystkich nominowanych!

Kożuchowska wybrała dla siebie na ten wieczór spektakularną kreację z tiulu w pudrowym różu, na górze wykończoną ozdobnymi aplikacjami w kształcie perełek, księżyców i gwiazdek. Kreację tę gwiazda uzupełniła czarną, fantazyjną opaska na głowie w kształcie uszu Myszki Mikey. Przyznacie, że to dość nietypowa stylizacja? Choć goście gali byli takim outfitem aktorki zachwyceni!

A Wam jak się podobała Małgorzata Kożuchowska w tak nietypowym zestawieniu? Wyglądała lepiej niż stonowana i klasycznie elegancka Weronika Rosati?