Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była przez wiele miesięcy jednym z najczęściej komentowanych wydarzeniem w polskim show-biznesie. Odmienny stan aktorki budził wiele emocji, zwłaszcza że gwiazda aż do momentu narodzin jej synka nie potwierdziła oficjalnie, że rzeczywiście zostanie mamą.

Teraz poznajemy coraz więcej informacji na temat samej ciąży Kożuchowskiej i jej nowo narodzonego dziecka. Jak donosi magazyn "Flesz", religijna aktorka nie zdecydowała się, jak informowały tabloidy, nazwać synka Jan Paweł.

Według informacji tygodnika, Małgorzata Kożuchowska wybrała jednak pierworodnemu synowi równie tradycyjne imiona, które mają też znaczenie dla jej wiary: Jan Franciszek.

"Dlaczego akurat takie imiona? Można przypuszczać, że z wielu powodów. Imiona te tłumaczy się na wiele języków, mocno kojarzą się z tradycją chrześcijańską, co dla Gosi ma duże znaczenie, to piękne polskie imiona i w końcu... nosi je dwóch ważnych dla aktorki papieży: Jan Paweł II i Franciszek" - czytamy we "Fleszu".

Magazyn donosi też, że mały Jan Franciszek przyszedł na świat 10 października i czuje się dobrze, podobnie jak jego mamą.

- Małgosia i jej synek czują się bardzo dobrze. Od wtorku wszyscy są razem w domu i spędzają szczęśliwie pierwsze wspólne dni. Małgosia jest wdzięczna lekarzom i personelowi za wspaniałą opiekę i dyskrecję - wyznała menadżerka Kożuchowskiej Gabriela Orłowska.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska - Podziękowała za życzenia!