Małgorzata Kożuchowska swoje 46. urodziny będzie obchodziła dopiero 27 kwietnia. Aktorce nie przeszkodziło to jednak świętować swojego jubileuszu nieco wcześniej. Jak się okazuje, gwiazda wybrała się na europejskiej wakacje do jednej ze swoich ulubionych destynacji. W wyprawie towarzyszył jej mąż oraz synek.

ZOBACZ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA pokazała syna! Jan Franciszek ma już prawie trzy lata!

Na początku kwietnia Małgorzata Kożuchowska razem z mężem Bartkiem Wróblewskim i 2,5 letnim synem Jasiem wyjechała w podróż do Włoch. Ta wyprawa miała być jej prezentem urodzinowym! Rodzina zaczęła wakacje od pobytu w Rzymie. Stolica Włoch ma dla nich specjalne znaczenie. W końcu  Małgorzata i Bartek właśnie tam się poznali. A miało to miejsce przy okazji mszy pogrzebowej papieża Jana Pawła II. Co tam robili tym razem?

Podobno rodzina świetnie się bawiła w stolicy Italii i spędzała czas głównie na spacerach i odwiedzaniu swoich ulubionych kawiarni i restauracji. W Rzymie nie zabawili jednak długo i od razu stamtąd pojechali na Wybrzeże Amalfitańskie, gdzie aktywnie wypoczywali nad morzem. Największą frajdę z tego wypadu miał zapewne syn aktorki, Jaś.

POLECAMY: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA Pokazała zdjęcia z ferii zimowych bez makijażu!

Jak się jednak okazuje, ten urodzinowy wypad nie trwał długo. Aktorka wróciła już bowiem na plan serialu "Rodzinka.pl". Ciekawe, jaką niespodziankę szykuje jego ekipa w dniu jej właściwych urodziny, czyli – przypomnijmy – 27 kwietnia…?!

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z włoskich wakacji Małgorzaty Kożuchowskiej!