Serial „Druga Szansa” był jedną z najchętniej oglądanych produkcji w historii stacji i tym samym okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę! Drugi sezon serialu oglądało średnio 1,72 mln Polaków! Nic dziwnego, że Edward Miszczak zdecydował się na kontynuację współpracy z jego ekipą i zlecił nakręcenie 3. sezonu show. Dziś odbyła się jego konferencja prasowa. Nie zabrakło na niej gwiazd!

ZOBACZ: PAWEŁ MAŁASZYŃSKI, MAGDALENA CIELECKA I ERYK LUBOS w serialu kryminalno-historycznym "Belle Epoque"

Już od tego poniedziałku widzowie TVN mogą śledzić nowe odcinki przygód Moniki Boreckiej, jej przyjaciół, kochanków i podopiecznych. Już po trailerze można było się domyślić, że w tym sezonie będzie się działo naprawdę dużo!

W trzecim sezonie „Szansy” obrotną agentkę gwiazd, graną przez Małgorzatę Kożuchowska, poznamy z zupełnie nowej strony! Główna bohaterka będzie musiała bowiem pogodzić karierę z… macierzyństwem! W jej życiu pojawi się bowiem nieplanowane dziecko – mała i urocza córeczka Basia. To jednak dopiero początek skomplikowanych perypetii Moniki Boreckiej…

Dziś o tym, co się wydarzy w kolejnych odcinkach „DS”, opowiadała producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke. Ta jednak nie chciała zdradzić zbyt wiele. Wówczas odebrałaby widzom przyjemność z oglądania produkcji!

Wśród gwiazd promujących serial nie zabrakło oczywiście jego twarzy, w tym m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Magdaleny Boczarskiej, Katarzyny Herman, przystojnego Mikołaja Roznerskiego i Mateusza Banasiuka oraz Moniki Mariotti – aktorki, która poza „Drugą Szansą” wystąpi w tym sezonie także w  polsatowskim „Tańcu z Gwiazdami”.

Kto podczas konferencji serialu wypadł najlepiej?

Będziecie oglądać 3. sezon „Drugiej Szansy”? Jesteście ciekawi, co się w nim wydarzy?