Małgorzata Kożuchowska była bez wątpienia najjaśniej świecącą gwiazdą na 18-leciu „M jak Miłość”, które producenci serialu zorganizowali w piątek wieczorem. I choć wątek Małgorzaty Kożuchowskiej w "M jak Miłość" zakończył się lata temu, to jednak nie da się ukryć, że grana przez nią Hanka Mostowiak była jedną z największych atrakcji popularnego serialu. Tragiczna śmierć żony Marka w kartonach do tej pory stanowi powód do żartów w kręgach fanów, a Kożuchowskiej udało się opuścić serialową Grabinę w niezapomniany sposób. Nic dziwnego, że pojawienie się aktorki na 18-leciu „M jak Miłość” wzbudziło zachwyt nie tylko fotoreporterów, lecz także byłych kolegów i koleżanek z serialu! Co gwiazda miała na sobie?

Małgorzata Kożuchowska na 18-leciu „M jak Miłość”

Małgorzata Kożuchowska na 18-leciu „M jak Miłość miała na sobie piękny i elegancki garnitur La Mania uszyty z czerwonego materiału, na który naszyto setki tysięcy malutkich cekinów. Zarówno spodnie jak i marynarka przepięknie odbijały światło i sprawiały, że Kożuchowskiej nie dało się nie zauważyć. Do garnituru gwiazda dobrała czerwoną koszulę z ozdobnym żabotem i szarfą oraz szpilki i torebkę-puzderko w takim samym kolorze.

18-lecie „M jak Miłość” - kto się pojawił?

Małgorzata Kożuchowska była jednak tylko jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na 18-leciu serialu „M jak Miłość”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także odtwórców innych ról. Na czerwonawym dywanie pojawili się zatem m.in. Joanna Koroniewska, Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Violetta Arlak, Rafał Szatan, Iga Krefft, Rafał i Marcin Mroczkowie, Joanna Sydor, Andżelika Piechowiak, Marcin Bosak, Macjanna Lelek, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Robert Moskwa, Małgorzata Rożniatowska, Marcin Mroczek i Anna Mucha, która po raz kolejny wyeksponowała swój okazały biust.

Która z gwiazd wyglądała najlepiej? Sprawdź zaglądając do naszej GALERII--->