Małgorzata Kożuchowska to obecnie najpopularniejsza polska aktorka. Aktualnie mamy okazję podziwiać ją w serialu „Druga Szansa” oraz w „Rodzince.pl”. Kożuchowska jest doceniana nie tylko za talent aktorski, ale i za całokształt medialnego wizerunku. Kożuchowska wie bowiem, w co się ubrać na wielkie wyjścia, by wyglądać świeżo, seksownie i elegancko. To nie tylko aktorka, ale także żona i matka. Dziś Małgorzata Kożuchowska obchodzi urodziny! Które?Wiek Małgorzaty Kożuchowskiej dla nikogo nie stanowi tajemnicy. Kożuchowska obchodzi 46 urodziny! Uwierzylibyście?

Małgorzata Kożuchowska jest teraz prawdopodobnie w najlepszym okresie swojego życia. Gwiazda osiągnęła ogromną popularność – jest wzorem dla polskich kobiet, które cenią jej profesjonalizm, talent oraz wyczucie stylu. Doceniane są nie tylko jej genialne stylizacje, ale i fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej (w tym futurystyczny kok sprzed lat!), a prywatne zdjęcia gwiazdy rozprzestrzeniają się w sieci w zastraszającym tempie. Obecnie fani jej aktorstwa mogą śledzić losy Małgorzaty Kożuchowskiej w kolejnym sezonie „Drugiej szansy”. Monika Borecka, którą gra Kożuchowska, również jest matką małego dziecka.

Małgorzata Kożuchowska to świetna aktorka, a prywatnie szczęśliwa żona i mama. Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej, Bartłomiej Wróblewski, jest dziennikarzem. Para jest małżeństwem od 2008 roku. Zakochani starają się sferę prywatną oddzielić od zawodowej, dlatego też Małgorzaty Kożuchowskiej z mężem nie zobaczymy na ściankach czy na czerwonym dywanie. Gwiazda mimo ogromnej popularności wie, jak kreować swój wizerunek w sieci. Jest w tym mistrzynią!

ZOBACZ: Wszystkie fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej - która najlepsza?>>

Aktorka specjalnie dla fanów uchyla od czasu do czasu rąbka tajemnicy. Gdy Małgorzata Kożuchowska była w ciąży unikała bowiem imprez branżowych. Jednak gdy na świecie pojawił się jej synek, Jan Franciszek, podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Co prawda, zdjęcia syna Kożuchowskiej to rzadkość, ale na jej Facebooku czasami mamy okazję podejrzeć zdjęcia chłopca.

Ostatnio do mediów dotarła kolejna wiadomość na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka dostąpi ogromnego zaszczytu. Jako jedna z niewielu polskich gwiazd będzie miała okazję spotkać się w Polsce z księciem Williamem i księżną Kate! To właśnie Kożuchowska została wybrana na spotkanie z książęcą parą. A zaprosił ją prezydent Andrzej Duda.

Już wszyscy zastanawiają się, na jaką kreację tego wieczoru zdecyduje się aktorka. Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiejzawsze świetnie prezentują się na czerwonym dywanie. Nic więc dziwnego, skoro znani projektanci chętnie doceniają ją, czyniąc ją swoją muzą. W jakiej kreacji zaprezentuje się podczas bankietu z księciem Williamem i księżną Kate? Jak na razie nie wiadomo.

Dziś Małgorzata Kożuchowska obchodzi 46 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zebrać dla Was najpiękniejsze zdjęcia gwiazdy z kilku sesji dla magazynu "Gala"! Zobaczycie je w naszej GALERII>>