Małgorzata Rozenek dostała jedną z głównych ról w nowym filmie Patryka Vegi. Będzie to debiut gwiazdy na wielkim ekranie, a ona sama nie ukrywa, że jest nim bardzo podekscytowana. - Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca. Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało - ujawniła jakiś czas temu Rozenek w rozmowie z serwisem "Pudelek".

Kożuchowska i Królikowski o roli Rozenek w filmie Vegi

Prowadząca "Projekt Lady" ma już za sobą kilka dni na planie filmowym. Obsadzenie jej w jednej z głównych ról budzi kontrowersje zarówno wśród internautów, jak i w środowisku zawodowych aktorów. O zdanie na temat debiutu Małgorzaty Rozenek w filmie Patryka Vegi została zapytana Małgorzata Kożuchowska. 

- Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi - odpowiedziała niezbyt wylewnie aktorka w rozmowie z portalem "JastrząbPost".

Odrobinę więcej postanowił powiedzieć za to Antek Królikowski, który nie ukrywa, że trzyma kciuki za pierwsze kroki Gosi.

- Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film - wyznał.

Czekacie na produkcję z udziałem Rozenek?