Małgorzata Kożuchowska przyznała niedawno, że odkąd została mamą, całkiem inaczej podchodzi do swojej pracy. Aktorka nie zrezygnuje z grania w filmach, serialach i w teatrze, ale szkoda jej czasu, który mogłaby spędzić z synkiem i tak układa swój grafik, by być z nim jak najczęściej.

Nic więc dziwnego, że gdy okazało się, że Kożuchowska dostała rolę w nowym serialu "Druga Szansa", to natychmiast pojawiły się plotki, jakoby chciała zrezygnować z grania w hitowej "Rodzince.pl". Tabloidy donosiły bowiem, że gwieździe trudno byłoby pogodzić pracę na planie dwóch produkcji tak, aby nie ucierpiało na tym jej życie prywatne.

Teraz okazuje się jednak, że Małgorzata Kożuchowska wcale nie zamierza odchodzić z "Rodzinki"! Rzecznik prasowy TVP zdementował te plotki w specjalnym oświadczeniu.

"W związku z artykułem „Kożuchowska rzuca Rodzinkę.pl” opublikowanym 19 listopada br. w dzienniku „Super Express” i na stronie internetowej SE.pl, Telewizja Polska informuje, że zawiera on całkowicie nieprawdziwe treści, które nie były weryfikowane ani u Rzecznika prasowego, ani w Centrum Informacji TVP.Informacja, jakoby Pani Małgorzata Kożuchowska chciała zrezygnować z roli w 8 serii „Rodzinki.pl”, jest nieprawdziwa. Umowa pomiędzy Telewizją Polska S.A. a Panią Małgorzatą Kożuchowską na kontynuację serialu została podpisana w czerwcu br.,  a obecnie Telewizja Polska S.A. prowadzi prace przygotowawcze do zdjęć, które rozpoczną się w grudniu 2015 r. i potrwają do lutego 2016 r" - czytamy w przesłanym do mediów oświadczeniu.

Sama Małgorzata Kożuchowska również odniosła się do tych rewelacji, publikując na Facebooku ironiczny wpis.

"Ciekawe rewelacje z rana. I same bzdury. Zaniepokojonych spieszę uspokoić: nad nową serią Rodzinka.pl TVP już pracujemy: na razie scenariusze a już w grudniu wracamy na plan. Na antenę telewizyjnej Dwójki Boscy wracają już w wiosennej ramówce TVP2 Dobrego dnia! I pamiętajcie: keep calm and..." - napisała gwiazda, dołączając zabawny obrazek.

Cieszycie się, że Natalia Boska nie zniknie z "Rodzinki.pl"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska - Pomoże Agnieszce Szulim w... przygotowaniach do ślubu?!