Małgorzata Kożuchowska pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Aktorka pofarbowała i wygoliła swoje charakterystyczne blond włosy! Gwiazda zdecydowała się przejść totalną metamorfozę ze względu na swoją rolę w nowym filmie kryminalnym Patryka Vegi o psychopatycznym mordercy. Małgosia Kożuchowska opublikowała na Instagramie selfie z popularnym reżyserem i przy okazji zdradziła tytuł wyczekiwanej przez jej fanów produkcji. - Łobuzy na planie filmu „ Plagi Breslau” - napisała aktorka.

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej

Internauci i dziennikarze zgodnie przyznają, że przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej jest naprawdę imponująca. Kto by się bowiem spodziewał, że nowa fryzura jest w stanie tak bardzo zmienić jej posągowy wizerunek. Efekty ostrego cięcia na głowie aktorki możecie podziwiać poniżej. Z kolei zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej w starej fryzurze znajdziecie w GALERII >> 

Jesteście zdziwieni, że gwiazda zdecydowała się aż tak poświęcić dla roli i postawić na drastyczną zmianę? Musimy przyznać, że jesteśmy dość zaskoczeni.