Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski to jedna z par w polskim show-biznesie, która swoje życie prywatne pozostawia za zamkniętymi drzwiami. Zakochani nie publikują w sieci wspólnych zdjęć. Nie znajdziemy tam także fotografii, na których można zobaczyć ich małego synka, Jana Franciszka. Aktorka od czasu do czasu chwali się jednak swoim maluchem w sieci. Robi to jednak bardzo dyskretnie i tak, by nie pokazywać twarzy chłopca.

W ten sposób Małgorzata Kożuchowska pragnie chronić prywatność dziecka. Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski po raz pierwszy zostali rodzicami w październiku 2014 roku. Małgorzata Kożuchowska została mamą w wieku 43 lat. Aktorka otwarcie mówiła, jak udało się jej zajść w ciążę. Jan Franciszek został poczęty dzięki naprotechnologii. To nowoczesna  metoda wspomagania płodności, którą akceptuje kościół katolicki.

Dziś Małgorzata Kożuchowska to szczęśliwa mama prawie trzyletniego Jana Franciszka. Chłopiec rośnie z dala od mediów, a gwiazda jak lwica strzeże jego prywatności. Zdarza się jej jednak zrobić wyjątek. Tak było gdy chłopiec świętował pierwszy urodziny. Tak jest też dziś. Gwiazda wreszcie ma chwilę między kręceniem zdjęć do kolejnych odcinków „Drugiej Szansy”, by pobyć odrobinę w domu.

Specjalnie dla fanów pokazała zdjęcie swojego dziecka.

Mama w domu…- podpisała zdjęcie.

W naszej GALERII znajdziecie więcej zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z synkiem!