Małgorzata Kożuchowska to jedna z ulubionych polskich aktorek. Nic dziwnego, że fani śledzą każdy jej krok. Interesuje ich zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. Co do zawodowego – nie ma z tym problemu. Małgorzata Kożuchowska gra w największych produkcjach. Wciąż mamy okazję widywać ją w serialu Rodzinka.pl, a od września ruszył drugi sezon serialu Druga Szansa, w którym aktorka gra główną rolę.

Jeśli chodzi o życie prywatne Kożuchowskiej, to aktorka woli zachować je dla siebie. Gwiazda bardzo dba o swoją prywatność i jako jedna z nielicznych polskich gwiazd nie została przyłapana na żadnej wpadce. Nic dziwnego, że zdjęcia prawie dwuletniego synka Kożuchowskiej do tej pory nie ujrzały światła dziennego.

Małgorzata Kożuchowska została mamą w październiku 2014 roku.Wówczas przyszedł na świat długo wyczekiwany synek aktorki i jej męża, dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, Jan Franciszek.

Odkąd informacja o narodzinach synka Kożuchowskiej dotarła do mediów, gwiazda chętnie opowiada o swoim maleństwie Aktorka często powtarzała, że bardzo długo nie mogła spełnić swojego marzenia o macierzyństwie, więc narodziny długo wyczekiwanego dziecka traktuje jako wielkie błogosławieństwo.

Zobacz: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA szczerze o późnym macierzyństwie: "Poczułam, że zbliżam się do niebezpiecznej granicy!"

W przeciwieństwie do innych aktorek, Małgorzata Kożuchowska bardzo rzadko pokazuje zdjęcia synka. Gwiazda stara się chronić wizerunek chłopca, dlatego jeśli już pojawia się jakieś jego zdjęcie, to chłopczyk zawsze jest tyłem.

Kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem już prawie dwuletniego Jana Franciszka. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami i miłymi słowami: