Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najlepiej ubranych i najbardziej eleganckich kobiet w polskim show-biznesie. 45-letnia aktorka może pochwalić się świetną figurą i zadbaną cerą - w wywiadach wielokrotnie podkreśla, że lubi dbać o siebie i ceni przede wszystkim naturalność. Gwiazda podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami na Facebooku zdjęciami z wypoczynku w górach. Podczas ferii gwiazda nie zamierza się malować. I właśnie zdjęcie Kożuchowskiej bez makijażu obiegło dziś polski Internet.

Aktorka wybrała się z rodziną na ferie zimowe i chętnie relacjonuje swój pobyt na nartach w mediach społecznościowych. Obserwujących szczególnie zachwyciło zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej w wersji #nomakeup.

Pod fotografią nie brakuje pozytywnych komentarzy:

"Jeny jak ja Cię kobietko uwielbiam. Odkąd pamiętam jesteś moją idolką!"

"Bez tony makijażu wyglądasz o wiele naturalniej, zdecydowanie lepiej, mimo zmęczenia, pozdrawiam" 

Rzeczywiście jest czego zazdrościć - aktorka wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał! Niewiele kobiet w wieku 45-lat może pochwalić się tak świeżym, nienagannym wyglądem.

My podziwiamy też, że Małgorzata Kożuchowska nie wstydzi się pokazywać bez makijażu. Tak trzymać!

W ostatniej kampanii dla marki Avon Kożuchowska również nie miała mocnego makijażu. Czyżby zapoczątkowała nowy trend? Skusicie się...?