Media obiegła informacja, że Małgorzata Kożuchowskapo raz pierwszy pokazała zdjęcie ze swoim synkiem, Janem Franciszkiem. Rzeczywiście, aktorka zamieściła na swoim Facebooku urocze zdjęcie, na którym widzimy, jak z troską patrzy na malucha. Chłopiec jest na zdjęciu maleńki, sądzono więc, że zdjęcie wykonano wkrótce po powrocie mamy i dziecka ze szpitala. To o tyle zaskakujące zachowanie ze strony Kożuchowskiej, że do tej pory jak lwica broniła ona swojej prywatności. Czy coś się zmieniło w podejściu gwiazdy do tej kwestii? Niekoniecznie.

ZOBACZ: KOŻUCHOWSKA, ROGALSKA, MALINOWSKA Gwiazdy na 25-leciu marki Avon. Kożuchowska nową twarzą kosmetyków!

Można by się spodziewać, że Małgorzata Kożuchowska postanowiła w końcu pokazać, jak teraz wygląda jej synek Jaś. Zdziwią się jednak ci, którzy myślą, że aktorka pokazała aktualny wizerunek synka. Na zdjęciu widzimy bowiem, jak aktorka spogląda z troską na niemowlaka. Co Małgorzata Kożuchowska napisała pod zdjęciem?

Powrót do przeszłości ;-)

Czyżby aktorce zebrało się na wspomnienia? W sumie to wcale by nas to nie zdziwiło. W końcu jej synek Kożuchowskiej Jan Franciszek ma już dwa latka. Ciekawe, kiedy uda nam się dowiedzieć, jak chłopiec wygląda dzisiaj. Na ten moment Kożuchowska nie upublicznia żadnych aktualnych zdjęć synka. Na pewno chce go chronić przed zainteresowaniem ze strony mediów, które byłoby ogromne. Zdjęcie, jakim Kożuchowska podzieliła się na Facebooku... również nie jest zdjęciem jej syna! To fotografia z planu zdjęciowego serialu "Druga Szansa", w którym Kożuchowska wciela się w Monikę Borecką.

Trzeba przyznać, że żart się udał. My się nabraliśmy, a Wy? ;-)

CZYTAJ TEŻ: RÓŻE GALI 2016 Małgorzata Kożuchowska laureatką kategorii Teatr