Odkąd Małgorzata Kożuchowska rozstała się z jednym z najpopularniejszych polskich seriali, czyli M jak miłość, jej kariera nabrała tempa. Wszystko za sprawą doskonałej kreacji aktorskiej Natalii Boskiej w Rodzince.pl, a także znakomitych ról w Prawie Agaty oraz ostatnio w nowej produkcji TVN - Druga Szansa

Szczyt popularności zdobyła również dzięki starannie kreowanemu wizerunkowi osoby rodzinnej, przywiązanej do tradycyjnych wartości i stroniącej od wszelkich kontrowersji i skandali.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska w dwóch stylizacjach w Sopocie. Odebrała ważną nagrodę

Dwa lata temu została okrzyknięta również ikoną stylu. Małgorzata Kożuchowska słynie z idealnych stylizacji, dopracowanych w każdym szczególe i wzbogaconych przemyślanymi dodatkami. 

Aktorka przyzwyczaiła również swoich fanów i media do tego, że lubi eksperymentować z fryzurami. Często prostuje włosy, finezyjnie je kręci, jednak najczęściej pokazuje się w zaczesanych do tyłu lub na bok.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska: wszystkie fryzury aktorki. W której wyglądała najlepiej?

Tym  razem - najprawdopodobniej do roli w filmie lub serialu - Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę na kręcone włosy w stylu lat 30-40. 

Na oficjalnym profilu gwiazdy na Facebooku jej fani skomentowali tę zmianę w zabawny sposób:

Mój niespełna dwuletni Synek pokazuje na Ciebie paluszkiem i mówi: "babcia, babcia"... ;-) 
Zatem, witamy w rodzinie :-D - napisała jedna z fanek.

A jak Wy oceniacie tę metamorfozę gwiazdy?