Tych, którzy śledzą losy Moniki Boreckiej w wykonaniu Małgorzaty Kożuchowskiej na pewno ucieszy fakt, że teraz będą mogli sięgnąć też po powieść opowiadającą o bohaterach serialu Druga szansa. Książka właśnie trafiła do księgarń w całym kraju. Podczas premiery w jednym z warszawskich empików do jej przeczytania zaczęła odtwórczyni głównej roli czyli właśnie Małgorzata Kożuchowska.

Gwiazda serialu pojawiła się na prezentacji w dość casualowym looku. Tym razem aktorka założyła na siebie biały T-shirt z podobizną Atomówki od Bizuu, czarny garnitur oraz trójkolorowe sandały na bardzo wysokim obcasie. Dopaleniem całego looku była przepastna pomarańczowa torba marki Prada prosto z Mediolanu. Takiej stylizacji nie powstydziłaby się kultowa już niemal agentka gwiazd Monika Borecka, za którą kciuki trzyma już cała Polska!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska  na spotkaniu z aktorami serialu "Druga Szansa" TVN

Kiedy na początku tego roku stacja TVN rozpoczęła emisję Drugiej szansy, od razu wiadomo było, że serial stanie się hitem a opowieść o agentce gwiazd zmagającej się z niesprawiedliwością i przeciwnościami losu nie zakończy się na kilku odcinkach.

Pierwszą odsłonę serii obejrzało 2,6 miliona widzów, czyli dokładnie co piąta osoba, która zasiadła wówczas przed telewizorem! Kolejne zmagania Moniki Boreckiej co tydzień śledziło ok 2,2 miliona Polaków, dzięki czemu  stacja zdecydowała się na kontynuację produkcji po pierwszym sezonie.

 

 

Teraz do marki Druga szansa dołącza książka autorstwa Lidii Mariotti. Powieść o Monice Boreckiej osobiście promowała jej odtwórczyni. Małgorzata Kożuchowska mówiła na konferencji i spotkaniu z czytelnikami, że ma nadzieję, iż książkowa wersja Drugiej szansy spodoba się nie tylko fanom serialu, lecz także tym, którzy lubią czytać i cenią sobie powieści z wartką, nieprzewidywalną akcją ale i ciekawymi bohaterami.

Aktorka nie kryła też, że idea, aby spisać losy Moniki Boreckiej i wydać je w formie powieści od razu bardzo się jej spodobała. Ciekawe tylko, czy po tylu miejscach spędzonych na planie Drugiej szansy będzie maiła jeszcze siłę i ochotę skonfrontować się ze swoją postacią na stronach powieści...

A wy sięgnięcie po najnowsze dzieło scenarzystki serialu Lidii Mariotti?