Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularna aktorka słynie także z tego, że pomimo upływu lat udaje się jej zachować nienaganną figurę i młodzieńczy wygląd. W czym tkwi sekret jej urody? W mediach już od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje, że jej świetna forma nie jest wyłącznie zasługą dobrych genów i zdrowego stylu życia. Gwiazda serialu "Motyw" w końcu sama postanowiła zdradzić tajemnicę jej nieprzemijającego piękna.

Małgorzata Kożuchowska w gabinecie medycyny estetycznej

Obchodząca w przyszłym roku swoje 50. urodziny aktorka przyznała się, że nieco pomaga naturze. W czwartek po południu Kożuchowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już przeszło milion użytkowników serwisu, swoje nowe zdjęcie w wersji sauté.

Gwiazda pokazała się bez grama makijażu na twarzy, aby w pełni zaprezentować efekty dwóch zabiegów upiększających. Procedury, którym poddała się aktorka, to doskonale znane klientkom gabinetów medycyny estetycznej sposoby na ekspresowe odświeżenie i dotlenienie skóry.

Regeneracja...! Mocne nawilżanie i dotlenianie czyli oxybrazja i infuzja tlenowa. I po godzinie mama jak nowa - napisała.

Spodziewaliście się, że Małgorzata Kożuchowska zdecyduje się tak otwarcie opowiadać o zabiegach upiększających?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska odgryza się internautce: "Przede wszystkim przeproś"