Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, którą uwielbiają tysiące Polaków. Nic dziwnego. Aktorka jest nie tylko piękna, lecz także utalentowana. Do tego nie opowiada zbyt dużo o swoim życiu prywatnym, przez co cały czas pozostawia duży niedosyt wiedzy na swój temat. Tym ciężej znaleźć w sieci wywiad wideo czy nagranie, w którym aktorka nie tylko szczerze, ale i szybko odpowiada na pytania dotyczące jej gustów, upodobać i preferencji.

Nam udało się jednak namówić Małgorzatę Kożuchowską na szybkiego wywiadowego „ping-ponga”! Podczas tego wyzwania aktorka miała odpowiedzieć na 13 pytań dotyczących seriali, w których gra oraz jej życia prywatnego. Którego aktora ceni bardziej: Tomasza Karolaka czy Michała Żurawskiego? Jaki serial zagraniczny ogląda najchętniej? Jaka jest najdroższa rzecz w jej szafie? Za co podziwia Monikę Borecką? I za co ceni swoją agentkę? To tylko część z pytań, z którymi musiała się skonfrontować.

ZOBACZ: MAŁGORZATA SOCHA, RENATA KACZORUK I MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA spóźniły się na sobotni Bal TVN! Co na to projektanci ich kreacji? [GALERIA]

Na te i kilka innych pytań Małgorzata Kożuchowska musiała odpowiedzieć w ekspresowym tempie. Jak jej poszło? Czy choć przez chwilę się zająknęła? A może odmówiła udzielenia odpowiedzi na któreś z pytań? Zobaczcie w naszym ekskluzywnym WIDEO: