Księżna Kate i książę William już w lipcu przyjadą do Polski! To pierwsza taka wizyta pary w Polsce. Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej odwiedzą między innymi Pałac Prezydencki, gdzie czeka ich spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną, Agatą. Polska para prezydencka oprowadzi książęcą parę po kilku znanych miejscach w Warszawie. Jednym z punktów przyjazdu Kate i Williama do Polski ma być bankiet z najważniejszymi osobistościami naszego kraju. Wśród nich będzie… Małgorzata Kożuchowska! Jesteście zaskoczeni?

Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. To nie tylko wybitna gwiazda, ale i kobieta z klasą, która zawsze perfekcyjnie wygląda na czerwonym dywanie. Kobiety w Polsce cenią Kożuchowską za wyszukane i eleganckie stylizacje oraz umiejętność godzenia życia prywatnego z zawodowym, mężczyźni doceniają zaś jej poczucie humoru i seksapil.

ZOBACZ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA zachwyciła na ramówce TVP. Miała na sobie kreację najmodniejszej marki na świecie!

Nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie Małgorzata Kożuchowska powinna zostać zaproszona na spotkanie z księciem Williamem i księżną Kate. Informację, że to właśnie aktorka znajdzie się wśród zaproszonych gości, podał dziennik „Fakt”. Pałac Prezydencki jak na razie nie potwierdził tych informacji. Nie wiadomo także, kto jeszcze otrzyma zaproszenie na bankiet z książęcą parą. Natomiast obecność Kożuchowskiej na spotkaniu z księciem i księżną Cambridge nie dziwi. W końcu niedawno Andrzej Duda uhonorował aktorkę odznaczeniem dla najbardziej zasłużonych artystów w kraju. A więc niewątpliwie jest jej wielkim fanem ;-)

ZOBACZ: KSIĘŻNA KATE w Paryżu zachwyciła bardzo drogą kreacją! Kto ją zaprojektował? 

Książę William i księżna Catherine przyjadą do Polski, by potwierdzić serdeczne więzi między dwoma krajami. Wielu już zastanawia się, jaką kreację na ten wyjątkowy wieczór w Pałacu Prezydenckim przygotuje sobie i brytyjska księżna, i gwiazda "Drugiej szansy". Ciekawe, jak Kożuchowska wypadnie przy księżnej Kate, która uważana jest za ikonę stylu. Czy tego wieczoru znów będzie miała jakiś element garderoby polskiej marki? Jak na razie w ramach bezpieczeństwa pary wszystko jest owiane tajemnicą, nawet kreacja księżnej!