Małgorzata Kożuchowska będzie gościem specjalnym Strefy Nespresso podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka udzieli wywiadu na żywo, a rozmowa odbędzie się z udziałem publiczności. Wywiad z gwiazdą przeprowadzi Natalia Hołownia, redaktor prowadząca serwisu Gala.pl. Wstęp na spotkanie z Kożuchowską w Strefie Nespresso w Teatrze Muzycznym w Gdyni jest otwarty. Wywiad odbędzie się w środę, 18 września, a rozpocznie się o godz. 16:00. Wokół będzie się roztaczał wspaniały aromat kawy Nespresso. Zapraszamy serdecznie!

Festiwal filmowy w Gdyni 2019 zaczął się 16 września i potrwa do soboty, 21 września, kiedy to odbędzie się wielka gala finałowa połączona z wręczeniem nagród. Ceremonię zamknięcia zeszłorocznego festiwalu prowadzili Małgorzata Kożuchowska i Marek Bukowski.

Gala.pl szykuje sporo okołofestiwalowych aktywności. Znajdziecie nas na pewno codziennie w Strefie Nespresso, gdzie będziemy raczyć się wyśmienitą kawą i chrupiącymi croissantami. W tym miejscu można będzie też spotkać wiele gwiazd kina i mediów. Dodajmy, że Nespresso jest nowym partnerem głównym FPFF w Gdyni. Z kolei "Gala" jest patronem medialnym festiwalu.

O naszych kolejnych wywiadach na żywo będziemy Was informować na Instagramie - zaglądajcie koniecznie! A już teraz zarezerwujcie sobie czas w środę, 18 września, o godz. 16:00 i przyjdźcie na spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską w Strefie Nespresso!