Małgorzata Kożuchowska jest nową ambasadorką marki kosmetycznej AVON. Rozpoczęcie współpracy z aktorką ogłoszono oficjalnie przy okazji obchodów 25-lecia AVONU w Polsce. Kożuchowska promuje nową linię do makijażu oraz nowy zapach marki. Zdjęcia do dwóch kampanii z udziałem aktorki realizowano m.in. w Rzymie. Dziś możecie zobaczyć, jak było na planie sesji. Przedstawiamy Wam wyjątkowe zdjęcia z backstage'u!

Pierwsza kampania marki AVON z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej dedykowana jest nowej linii do makijażu AVON TRUE. To odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet, które w makijażu stawiają na ponadczasowe rozwiązania i klasyczną elegancję, a przy tym potrzebują produktów łatwych w stosowaniu i wysokiej jakości. W propozycjach AVON TRUE znajdują się zarówno bestsellery z dotychczasowej oferty AVON, jak i nowości, które umożliwiają stworzenie eleganckiego, podkreślającego naturalne piękno makijażu, a przy tym odżywiają i pielęgnują.

Druga kampania zdjęciowa przedstawia nowy zapach od marki AVON – Viva La Vita, inspirowany włoskim stylem życia. Jest to unikalna kompozycja zapachowa, bazująca na charakterystycznych dla Włoch składnikach. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca soczystością różowego grejpfruta i mandarynki. Nuta serca – tu pierwszy akord gra kremowa magnolia. Nutę bazową zamyka ciepła woń waniliowo-drzewna, która utrzymuje się na skórze przez cały dzień.

Zdjęcia zza kulis obu kampanii marki AVON z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczycie w naszej GALERII>>