Małgorzata Kożuchowska (45) rozpoczęła współpracę ze znaną marką kosmetycznąAVON. Dołączenie Kożuchowskiej do grona oficjalnych ambasadorek marki ogłoszono podczas eleganckiego spotkania z okazji 25-lecia AVONU w Polsce. Podczas spotkania, Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o tym, jak zmieniał się jej styl i postrzeganie piękna przez ostatnie ćwierć wieku. Rozmowa o pięknie stała się też idealną okazją do zaprezentowania nowych kosmetyków AVON – linii do makijażu TRUE i perfum AVON Viva La Vita, które promuje Kożuchowska. Dziś premierowo prezentujemy Wam zdjęcia z kampanii z udziałem gwiazdy serialu "Drugiej Szansy".

Kożuchowska pozowała do kampanii marki AVON w Rzymie. Na zdjęciach widzimy aktorkę w m.in. w jedwabnej różowej bluzce koszulowej oraz w pięknej koronkowej sukience. Zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej z jej pierwszej kampanii dla AVONU obejrzycie w naszej GALERII>>

Małgorzata Kożuchowska w listopadzie ubiegłego roku otrzymała Różę Gali w kategorii Teatr. Poza osiągnięciami w dziedzinie gry aktorskiej, a także tytułem niekwestionowanej ikony stylu, Kożuchowska spełnia się także na polu działalności charytatywnej. W ramach licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017aktorka przekazała swoją seksowną kreację projektu Lidii Kality. Swoje stroje na WOŚP przekazały też Doda, Kinga Rusin czy Maffashion. A Anja Rubik na licytację WOŚP przeznaczyła ekskluzywne zaproszenie na pokaz marki Yves Saint Laurent w Paryżu. Bierzecie udział w którejś z licytacji?