Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie Patryka Vegi. Aby przyjąć rolę w najnowszej produkcji kontrowersyjnego reżysera aktorka zmuszona była odwołać swój planowany od roku urlop. Jak donosi "Flesz", gwiazda seriali "Rodzinka.pl" i Druga szansa" pod koniec sierpnia miała polecieć razem ze swoim mężem do Japonii świętować 10. rocznicę ślubu. Małgosia doszła jednak do wniosku, że przełomowa rola w nowym filmie twórcy takich głośnych tytułów, jak "Botoks", czy "Kobiety mafii", jest dla niej ważniejsza niż zagraniczny wyjazd. Kożuchowska po wielu latach ma w końcu szansę pokazać się widzom z zupełnie innej strony i skierować swoją karierę na nowe tory. Aktorka przyjęła bowiem rolę, która może być szokiem dla jej fanów. Zdjęcia ruszają już na początku czerwca!

- Jestem ciekawa jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości - mówiła ostatnio.

Kożuchowska w filmie Vegi

Małgorzata Kożuchowska w sensacyjnym filmie Patryka Vegi o psychopatycznym mordercy wcieli się w postać, która zdecydowanie odbiega od tego, jak od lat postrzegają ja widzowie. Jej bohaterka jest ostra i wulgarna - w takiej mocnej odsłonie do tej pory jej chyba jeszcze nie widzieliśmy.

- Małgosia wcieli się w ostrą policjantkę. Jej bohaterka to twarda i bezwzględna babka, która potrafi „rzucić mięsem” - zdradza źródło magazynu.

O tym, że Patryk Vega z chęcią zatrudniłby Małgorzatę Kożuchowską w swoim kolejnym filmie informowaliśmy was już jesienią zeszłego roku. Reżyser wtedy zapewniał nas, że w grę wchodziła jedynie rola, która pokazałaby ją od kompletnie innej strony. Jak widać, Vega skutecznie przekonał Małgosię, że to odpowiedni moment  w jej karierze na tego typu eksperyment.

Zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej i Patryka Vegi znajdziecie w GALERII >>