Na to wydarzenie od dawna czekali przyjaciele aktorki. Małgorzata Kożuchowska, która często deklarowała, że marzy o dużej rodzinie, zdecydowała się wyjść za mąż. W chwili, kiedy zamykaliśmy ten numer, trwały ostatnie przygotowania do ślubu. Małgosia zgodziła się powiedzieć „tak” Bartoszowi Wróblewskiemu, reporterowi politycznemu telewizyjnej „Panoramy”, 30 sierpnia, w warszawskim kościele Świętego Krzyża. Oprócz najbliższych państwo młodzi zaprosili kolegów Małgosi z serialu „M jak miłość”, w którym gra od siedmiu lat. Dla 37-letniej aktorki decyzja o małżeństwie nie była łatwa. Kożuchowska ma za sobą dwa poważne związki. Jej pierwszą miłością był Marcin Dorociński. Później związała się z fotografem Markiem Straszewskim. Z Bartkiem jest od trzech lat.

T JAK TAJEMNICA

Jeszcze trzy miesiące temu mówiło się, że aktorka i jej partner pobiorą się w Rzymie. Ostatecznie jednak wybrali Warszawę. Przygotowania do ślubu otaczała zmowa milczenia. Dwa tygodnie przed uroczystością goście otrzymali od młodej pary nietypowe zaproszenia. Widniała na nich tylko data. Prawdopodobnie goście byli trzymani w niepewności do ostatniej chwili. Informacja o miejscu ślubu i wesela miała przyjść do wszystkich SMS-em. Skąd ta ostrożność? Aktorka chciała uniknąć nieproszonych gości oraz medialnego szumu. Pragnęła, żeby ta najważniejsza w jej życiu uroczystość odbyła się w kameralnej atmosferze. Już kilka dni przed ślubem Małgosia i Bartek robili wszystko, żeby fotoreporterzy nie deptali im po piętach. Przyszły mąż aktorki próbował nawet odciągać uwagę śledzących Małgosię pararazzich, zajeżdżając im drogę swoim samochodem.

S JAK STYL

W wyborze ślubnej kreacji pomagała aktorce zaprzyjaźniona projektantka Gosia Baczyńska. Natomiast ulubienica gwiazd Jaga Hupało czuwała nad fryzurą Małgosi. Aktorka zadbała nie tylko o wygląd. Chciała, żeby tego dnia wszystko było wyjątkowe. Nawet tort weselny. Dlatego zamówiła go w jednej z najlepszych warszawskich cukierni, należącej do Magdy Gessler.

P JAK PLANY

Po ślubie Małgosię i Bartka czekają kolejne wyzwania. Oboje przeprowadzą się z kamienicy w centrum stolicy do kupionego dwa lata temu domu pod Warszawą. Miejsca wystarczy tam nie tylko dla nowożeńców...