Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy na ekranach naszych telewizorów zadebiutowała w wieku 23 latach w serialu „Fitness Club” (pamiętacie?). Szersze grono publiczności miało okazję poznać ją jako Ewę Szańską w "Kilerze". Największą popularność przyniosła jej jednak rola Hanki Mostowiak z serialu „M jak Miłość". Małgorzata Kożuchowska niedawno skończyła 45 lat. Dziś jest kochającą matką i żoną, kobietą stroniącą od skandali. Aktorka ma już wyrobioną pozycję i często nazywana jest ikoną stylu. Nie bez powodu!

Aktorce rzadko zdarza się popełnić modową wpadkę. Czy to zasługa przyjaźni z Dawidem Wolińskim oraz duetem Bohoboco, a może aktorka po prostu ma do tego smykałkę? Stylizacje Kożuchowskiej zawsze robią wrażenie. Nic dziwnego, że uważana jest za jedną z najlepiej ubierających się polskich aktorek. Kożuchowska wie, że sama kreacja to nie wszystko – liczy się również nienaganny makijaż, perfekcyjnie dobrane dodatki oraz fryzura. Ba, na same fryzury Kożuchowskiej można by poświęcić cały artykuł - co też chętnie uczynimy!

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Gdy zaczynała karierę w show-biznesie wszyscy znali ją jako długowłosą uroczą blondynkę o wielkich niebieskich oczach i czarującym uśmiechu. Dlaczego zmieniła wizerunek? Aktorka pomyślała, że obcięcie włosów to dobry sposób na zwrócenie uwagi na akcję charytatywną. Zrobiła to tuż po tym, jak na rozdaniu Telekamer pojawiła się w ekstrawaganckim koku na czubku głowy. W 2006 roku aktorka postanowiła wykorzystać swoją popularność i pomóc chorym dzieciom. Długie blond włosy obcięła więc w szczytnym celu. Ale nie zrezygnowała z blondu. W ten sposób pomogła zebrać pieniądze na wakacje dla chorych na raka dzieci, a swój nowy wizerunek powstały ramach tej pięknej akcji po raz pierwszy zaprezentowała na okładce „Gali”.

Miałam dużo wątpliwości przed rozpoczęciem tej akcji. Nie chciałabym być posądzona o to, że obcinam włosy, co jest przecież moją prywatną sprawą, a przy okazji robię sobie PR. Ale dzieląc się tym pomysłem z osobami, którym ufam, usłyszałam, że absolutnie nie. Na pewno znajdą się ludzie, którzy tak pomyślą. Ale czy to jest ważne? Ważne, ile zbierzemy pieniędzy i ilu chorym dzieciom w Polsce sprawimy radość i podarujemy kawałek szczęścia - deklarowała wówczas w rozmowie z "Galą".

Od tamtej pory aktorka nosi krótko ścięte włosy, ale fani często mówią, że jeszcze się nie zdarzyło, by była dwa razy tak samo uczesana. Jak widać, Małgorzata Kożuchowska chętnie eksperymentuje nie tylko ze stylizacjami, ale także z fryzurami.  Zaczesane do góry, a może z przedziałkiem? Dodajmy, że blond Kożuchowskiej od lat jest hitem w salonach fryzjerskich.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Małgorzata Kożuchowska eksperymentowała z fryzurą!