Małgorzata Kożuchowska to od lat jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aktorka, która wróciła pod koniec ubiegłego roku do pracy po urlopie macierzyńskim, nie może teraz narzekać na brak ciekawych ofert.

Kożuchowska nie tylko pracuje na planach seriali "Rodzinka.pl" i "Prawo Agaty", ale także podkłada głos w bajkach dla dzieci i występuje w reklamach jednej z sieci komórkowych. Teraz gwiazda wystąpi w kolejnej kampanii reklamowej.

Małgorzata Kożuchowska została bowiem właśnie ogłoszona twarzą giganta ubezpieczeniowego Aviva, z którym jest podobno prywatnie związana już od ponad dwóch dekad. Co ciekawe, do niedawna markę promowała zgoła inna, dużo bardziej kontrowersyjna gwiazda - Agnieszka Chylińska!

- Współpraca z Małgorzatą Kożuchowską jest dla nas naturalna, bo bliskie są nam te same wartości, koncentrujące się wokół rodziny. Bezpieczeństwo najbliższych, stabilność, realizacja życiowych planów i aspiracji. Świadome decyzje, poczucie kontroli. Dzielenie radości - i pewność wsparcia w trudnych sytuacjach - zdradziła w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami" Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.

Nowy kontrakt reklamowy będzie dla Małgorzaty Kożuchowskiej sporym zastrzykiem gotówki. Jak udało się nam bowiem ustalić, gwiazda za reklamowanie ubezpieczyciela zgarnęła kilkaset tysięcy złotych.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska - Nie ma dla siebie czasu!