Małgorzata Kożuchowska wyjechała na zasłużony urlop. A właściwie wyleciała, bo aktorka razem z mężem i synkiem wypoczywali poza Polską. Kożuchowska jest ostatnio rozchwytywana - jest twarzą marki kosmetycznej Avon, gra w serialach "Druga Szansa" oraz "Rodzinka.pl", a do tego jest mamą na pełen etat. Bo, jak Małgorzata podkreśla w wywiadach, małżeństwo jest dla niej najważniejsze. Syn Kożuchowskiej, Jan Franciszek Wróblewski, ma już prawie trzy latka. Ostatnio chłopiec bardzo urósł! Kozuchowska i jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, postanowili nie pokazywać twarzy swojego dziecka w sesjach zdjęciowych czy materiałach wideo. Dlatego mały Franciszek nie jest osobą publiczną, a za udostępnienie mediom jego wizerunku bez zgody rodziców byłaby poważna kara finansowa. Jednak Małgosia i Bartek pokazują dziecko w mediach społecznościwych - ale na swoich warunkach! Ostatnio Kożuchowska pochwaliła się pięknym zdjęciem synka z tatą. Podpisała je wymownie: "Kocham". To nie jedyne zdjęcie z wakacji, jakim aktorka podzieliła się z fanami!

Małgorzata Kożuchowska poleciała na wakacje z mężem i synkiem. Podczas gdy ona korzysta ze słońca, mężczyźni jej życia spędzają czas aktywnie. Spacerują, wybierając najpiękniejsze ścieżki, zaglądają do jaskiń, nie próżnują! A Małgorzata w tym czasie czyta książkę, ostatnio "Dracha" Szczepana Twardocha, a gdy na chwilę odrywa się od lektury, cyka swoim chłopakom zdjęcia.

Urlop Małgorzaty Kożuchowskiej nie był specjalnie długi, bo angaż w dwóch najważniejszych serialach telewizyjnych w Polsce zobowiązuje! Tym bardziej, że już 2 sierpnia odbędzie się prezentacja nowej ramówki stacji TVN. Wiadomo, że Kożuchowskiej nie może na tym wydarzeniu zabraknąć! Tymczasem zobaczcie zdjęcia z krótkich wakacji gwiazdy>>