Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu uchodzi za ikonę stylu. Aktorka zachwyca wizerunkiem nieprzerwanie, odkąd debiutowała w mediach. Jej stylizacje możemy oglądać w magazynach czy w internecie od ponad 20 lat. Widać, że styl Kożuchowskiej ewoluuje, ale bez radykalnych zmian. Gwiazda wciąż kocha "klasykę z nutką pieprzu" - takiego określenia użyła w wywiadzie, jaki znalazł się w książce "Modna Polka" (Małgorzata jest jedną z 16 jej bohaterek). Czasem aktorka jest bardziej awangardowa, czasem bardziej zachowawcza, ale tak jej kreacje, jak i dodatki zawsze zwracają uwagę. Ostatnio zauważyliśmy, że Kożuchowska pokazuje się z ulubioną torebką Meghan Markle, księżnej Sussex. Księżna widywana była z nią wielokrotnie, ma ten model w kilku kolorach, m.in. butelkowozielonym i brązowym. Małgorzata wybrała zaś stonowany karmelowy beż. Co to za marka oraz ile kosztuje taka torebka? Sprawdź PONIŻEJ.

Małgorzata Kożuchowska z torebką od Gabrieli Hearst

Małgorzata Kożuchowska kupiła sobie torebkę, która stała się ostatnio absolutnym hitem. Pozuje z nią nie tylko księżna Meghan, ale też największe gwiazdy oraz topowe influencerki. Chodzi o model "Demi Tote" marki Gabriela Hearst. Obecnie na taką torebkę obowiązują zapisy, a kolejka jest ogromna, mimo że cena torebki od Hearst to prawie 8 000 zł. Nie każdy może więc pozwolić sobie na taką ekstrawagancję, choć fakt, że torebka jest bardzo elegancka i po prostu piękna. Małgorzata Kożuchowska jest pierwszą Polką, o której wiemy, że ma model Demi Tote w swojej garderobie. Czy zainspirowała się właśnie Meghan Markle?

ZOBACZ w naszej GALERII, jak torebkę Gabrieli Hearst nosi Kożuchowska, a jak Markle - ZDJĘCIA

Gabriela Hearst projektuje luksusowe ubrania i dodatki. Pochodzi z Urugwaju. Ze swoją autorską marką wystartowała ledwie 4 lata temu, w 2015 roku. Szybko podbiła serca mieszkanek Nowego Jorku, gdzie projekty Hearst konkurują z projektami francuskiej marki Hermes. Najsłynniejszą miłośniczką marki Gabrieli Hearst jest Meghan Markle, księżna Sussex. To ona rozsławiła model "Demi Tote" oraz "Nina Bag" (identyczny, ale trochę większy). Z identyczną torebką widywano także Kate Bosworth, Mirę Dumę czy Demi Moore. Zaś ostatnio w kreacjach projektu Hearst pokazały się Penelope Cruz i Anne Hathaway.