W nowej „Gali” rozmawiamy z Małgorzatą Kożuchowską, która właśnie przygotowuje się do roli Maggie w słynnej sztuce Tennesseego Williamsa „Kotka na gorącym blaszanym dachu”. Tylko nam piękna aktorka, która za rok świętować będzie 20-lecie pracy artystycznej, opowiada o rolach, które przyjmuje na scenie i w życiu, i o tym, jaką cenę warto zapłacić za prawdziwą miłość.

W nowym numerze niezwykły wywiad z Marcinem Gortatem, polską gwiazdą NBA, który opowiada nam o swojej drodze na szczyt i sile przyjaźni z dzieciństwa. Rozmawiamy też z Marcinem Mellerem, który opowiada nam o tym, co w życiu najważniejsze. Tylko nam gwiazdy serialu „To nie koniec świata!” Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek zdradzają, kiedy koniec jest… początkiem.

W nowej „Gali” publikujemy też ostatnia rozmowę ze zmarłą niedawno Joanną Chmielewską, królową polskiego kryminału. Rozmawiamy też z Anną Lewandowską, żoną Roberta Lewandowskiego i mistrzynią karate tradycyjnego, która zdradza, co jest jej największą pasją. Anna Lewandowska wraz z tym numerem debiutuje też naszych łamach jako felietonistka!

 

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszej „Gali”, dostępnej od poniedziałku, 4. Listopada. Do wyboru „Gala” z premierą na DVD filmu „Drugie oblicze” w cenie 29,99zł lub bez dodatku w specjalnej celi 2,99zł!