Małgorzata Kożuchowska w nadchodzącym sezonie po raz kolejny będzie zachwycać widzów TVN swoją rolą w serialu "Druga szansa". Losy jej bohaterki, Moniki Boreckiej, znacznie się jednak w nim pokomplikują. Z racji na fakt, że serial jest dużym sukcesem stacji i TVN pokaże już jego 3. sezon, to na wiosennej ramówce kanału Edwarda Miszczaka nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról. Wśród nich prym wiodła oczywiście Małgorzata Kożuchowska, która po raz kolejny zadała szyku swoją stylizacją. Co się na nią złożyło?

ZOBACZ: EWA DRZYZGA Wraca na antenę TVN z nowym programem!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła na prezentacji wiosennej ramówki TVN swoim modowym wyborem. Aktorka wybrała na tę okazję satynowy, niezwykle kobiecy i modny garnitur Łukasza Jemioła. Na ten komplet składała się dwurzędowa marynarka w pionowe, grube i różnokolorowe pasy oraz niezwykle modne w tym sezonie zwężane spodnie z bocznymi lampasami. Garnitur od polskiego projektanta wystąpił tu w towarzystwie butów znanego, zagranicznego brandu. Jakiego?

Aktorka dobrała do swojego satynowego garnituru srebrne, błyszczące szpilki kanadyjskiego duetu Dsquared2, wykonane z setek małych, plastikowych kamyków przypominających brylanty!

Cała ta stylizacja gwiazdy sprawiła, że Kożuchowska była jedną z najjaśniej świecących gwiazd podczas dzisiejszej prezentacji wiosennej oferty stacji TVN. Wyglądała obłędnie!

ZOBACZ TAKŻE: JOANNA KRUPA zachwyciła na wiosennej ramówce TVN!

Czy tak samo będzie prezentowała się na ekranach telewizorów w swojej roli w serialu "Druga szansa"?

Przekonamy się już tej wiosny. Będziecie go dla niej oglądać?