Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Unika skandali, umiejętnie dobiera projekty, w których bierze udział oraz stateczne prowadzi życie u boku dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego i od prawie dwóch lat jest matką Jana Franciszka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska urodziła!

Aktorka uchodzi za ikonę stylu: jej stroje przykuwają uwagę wszystkich, ze względu na to, że w idealny sposób łączy minimalizm i klasykę z najnowszymi trendami.

Choć jej fryzura od kilku lat jest dosyć niezmienna: to po prostu krótkie blond włosy, często zaczesane do góry lub na bok, i ona - z racji zawodu, który uprawia - musi eksperymentować z wyglądem. Dlatego ostatnio głośno było o metamorfozie, którą przeszła prawdopodobnie ze względu na rolę w filmie, serialu lub spektaklu teatralnym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowskapokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani zareagowali: Jak babcia

Tym razem gwiazda pochwaliła się na Facebooku kolejną zmianą w wyglądzie. Przywodzi ona na myśl styl dwudziestolecia międzywojennego. Metamorfoza ma związek z filmem Music, War and Love - międzynarodową produkcją o szaleńczej miłości, silne przyjaźni, sztuce i tym, jak wiele kultur może ona połączyć. Akcja filmu rozpoczyna się w Łodzi w 1931 r., zaś kończy w Nowym Yorku w 1949 r. W założeniu ma być syntezą różnych losów Polaków w latach 30. i 40. XX wieku. 

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią w nim Stellan Skarsgard, Weronika Rosati i Maciej Zakościelny. Obraz reżyseruje Martha Coolidge.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska: wszystkie fryzury aktorki. W której wyglądała najlepiej?