Małgorzata Kożuchowska potwierdziła właśnie na swoim Facebooku, że prace przy serialu "Druga szansa" dobiegają końca. Piąty sezon, które emituje obecnie stacja i który wciąż jest kręcony, będzie ostatnim, jaki pokaże kanał Edwarda Miszczaka. Aktorka opublikowała w sieci oświadczenie na temat kończącej się pracy nad serialem. Gwiazda zdradziła, że widzowie TVN będą mogli obejrzeć już tylko 6 odcinków produkcji. Kożuchowska podkreśliła jednak, że seriali i tak okazał się znacznie większym sukcesem, niż na początku sądzono. W końcu początkowo produkcja planowała jedynie 3 sezony serialu, finalnie nakręcono ich aż 5!  Co dokładnie Małgorzata Kożuchowska napisała o rozstaniu z „Drugą szansą”?

Małgorzata Kożuchowska żegna się z widzami "Drugiej szansy"

„Takie newsy jeszcze przed świętami! Przed nami jeszcze 6 odcinków V transzy Drugiej Szansy! Tuż po świętach spotkamy się po raz ostatni na planie, żeby dokończyć prace nad piątym(!) sezonem...A miały być góra trzy...! To był wyjątkowy czas, ważna dla mnie rola. Dziękuję, że byliście z nami!

Jak to w życiu często bywa - gdy kończy się jeden etap, to pojawiają się nowe rzeczy. Nie wspominałam Wam wcześniej, ale wydaje się, że mamy już oficjalną decyzję - i za rok prawdopodobnie zaproszę Was do wspólnego oglądania pierwszego odcinka mojego nowego serialu ;-)”

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN?

Jak zatem widać, koniec prac nad serialem "Druga szansa" nie oznacza, że Małgorzata Kożuchowska znika z anteny TVN. O planach prac nad nowym serialem z udziałem gwiazdy poinformował już także Bogdan Czaja z TVN:

„Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku.”

Ciekawe, w jakiej roli Małgorzata Kożuchowska zostanie obsadzona tym razem? Wolelibyście zobaczyć ją w serialu medycznym, kostiumowym, a może kryminalnym?