Polska dawno nie odniosła sukcesu w konkursie Eurowizji, a zeszłoroczny, udany występ Donatana i Cleo tylko rozbudził emocje i dał nadzieje na to, że nasza piosenka może sięgnąć po laur zwycięzcy.

Nic więc dziwnego, że szefostwo TVP, która odpowiedzialna jest za wybór polskiego kandydata, bardzo poważnie podchodzi do tego zadania.

Jak donoszą tabloidy, faworytką publicznej telewizji jest Margaret, która z powodzeniem robi karierę nie tylko na naszym podwórku. Śpiewająca głównie po angielsku młoda wokalistka wydaje się idealną kandydatką do reprezentowania Polski, jednak ona sama nie wydaje się zachwycona tym pomysłem.

W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem w jego programie "20m2 Łukasza", Jamroży przyznała, że choć ta propozycja jest kusząca, to raczej jej nie przyjmie. Wokalistka nie mówi jednak nie swojemu występowi na Eurowizji w przyszłości!

- To już przestał być w tej chwili festiwal muzyki, teraz bardziej promowany jest tam swojego rodzaju statement. Chyba nie wystąpię na Eurowizji. To jest strasznie miłe, że ktoś proponuje ci coś takiego, bo to jest wielka sprawa, ale teraz nie jest na to czas, może kiedyś - powiedziała Margaret.

Chcielibyście, by to właśnie ona reprezentowała w Wiedniu Polskę na przyszłorocznej Eurowizji?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Margaret - Zobacz jej nowy teledysk!