Margaret, czyli Małgosia Jamroży, to młoda polska wokalistka, która szturmem podbiła nie tylko krajowe listy przebojów. Jej debiutancki singiel "Thank You Very Much", za sprawą świetnej produkcji i kontrowersyjnego teledysku, szybko stał się hitem także poza granicami Polski. Co ciekawe, Margaret rozpoczęła swoją karierę jako blogerka i to właśnie z tego powodu była do niedawna znana.

Kilka dni temu na rynku ukazał się debiutancki mini-album Margaret zatytułowany "All I Need", a wczoraj wokalistka zaprezentowała pochodzące z niego piosenki na żywo! Warszawski klub Iskra na Polu Mokotwskim wypełnił się tłumem fanów piosenkarki i nawet sama Margaret zdawała się być zaskoczona tak liczną publicznością, która nie tylko doskonale się bawiła, ale też śpiewała razem z nią wszystkie piosenki.

Młoda gwiazdka, oprócz utworów z debiutanckiej EP-ki, zaśpiewała także przebój "Ołów" Grażyny Łobaszewskiej, którą określiła mianem swojej ulubionej polskiej wokalistki.

Po koncercie Margaret otoczył tłum dziennikarzy i fanów, a gwiazda wieczoru cierpliwie odpowiadała na zadawane jej pytań. Gwiazda przyznała, że do jej drugiego singla, hitu "Tell Me How Are Ya", nie powstanie teledysk. Margaret obiecała jednak, że kolejny wydany przez nią singiel będzie już zapowiedzią pełnowartościowego albumu, który ma ukazać się w przyszłym roku.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Margaret - Promuje polską markę