O Małgorzacie Opczowskiej zrobiło się głośno po tym, jak dołączyła do obsady "Pytania na śniadanie". W programie dotychczasowa prezenterka TVP Info zajęła miejsce Marceliny Zawadzkiej, która do czasu wyjaśnienia afery podatkowej z jej udziałem, została odsunięta od prowadzenia popularnej śniadaniówki. Mimo kolejnych zawodowych sukcesów, 32-latka ma za sobą bardzo ciężki okres w życiu prywatnym. Nowa gospodyni magazynu śniadaniowego właśnie rozstała się z mężem po dziewięciu latach małżeństwa. 

ZOBACZ: Małgorzata Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie są podzieleni

Małgorzata Opczowska rozwiodła się

Prezenterka w rozmowie z "Super Expressem" oficjalnie potwierdziła swój rozwód, jednak nie zdradziła zbyt wielu szczegółów. 

- To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie. Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i na złe. Ale czas zamknąć ten rozdział smutnych wydarzeń, zawodu, rozczarowań. Od teraz mam nadzieję na szczęśliwe życie wśród rodziny i bliskich osób - oznajmiła dziennikarka.

SPRAWDŹ TAKŻE: Anna Skura rozwodzi się z mężem po 5 latach: "Nie będę tego dłużej ukrywać"