Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytania na Śniadanie". Do tej pory widzowie znali ją głównie z anteny TVP Info, gdzie w zastępstwie za Magdalenę Ogórek współprowadziła program "Studio Polska". Na początku wtorkowego wydania śniadaniówki, Tomasz Wolny poinformował widzów, dlaczego Opczowska jest jego nową partnerką i co dzieje się z Marceliną Zawadzką. 

Małgorzata Opczowska w "Pytaniu na Śniadanie" - opinie widzów

- Dzień dobry - Tomasz Wolny i Małgorzata Opczowska. No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę - przedstawił nową prowadzącą Tomasz Wolny.

Opczowska przyznała, że ma świadomość, jak duża ciąży na niej odpowiedzialność, ale jednocześnie ma nadzieję, że widzowie miło będą przyjmować ją w swoich domach. Jak się jednak okazało po emisji odcinka, opinie na temat debiutu nowej prowadzącej są podzielone.

Na Facebooku "Pytania na Śniadanie" nie brakuje co prawda pozytywnych komentarzy pod adresem Małgorzaty: - Pani Małgosia bardzo serdeczna i sympatyczna. Poradzi sobie z prowadzeniem programu; - Nowa Pani prowadząca mega kompetentna dziennikarka, nie to co Marcelina; ale przeważają jednak opinie krytykujące jej pierwszy występ.

- Dajcie spokój... za Panią Marceliną nie przepadłam jakoś specjalnie, ale Pani Małgorzata w ogóle nie pasuje do telewizji śniadaniowej. Szkoda bo Pana Tomasza ogląda się bardzo przyjemnie, a tak traci w tym duecie.

- Właśnie oglądam i zachwycona nie jestem. Pani Małgosia wg mnie nie pasuje do subtelnego Pana Tomka. Jest krzykliwa, wchodzi wszystkim w słowa, zagłusza gości. W programach politycznych jest ok, ale w śniadaniówce wolę łagodniejsze osoby - twierdzą internauci.

Myślicie, że w kolejnych odcinkach Małgorzacie Opczowskiej uda się zdobyć sympatię widzów?

Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny Tej spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani :) Pytacie, co z Marceliną?...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Poniedziałek, 12 października 2020