To wyjątkowo trudny czas dla aktorskiej rodziny Królikowskich. 27 lutego po długiej walce z ciężką chorobą zmarł Paweł Królikowski. Aktor znany milionom Polaków przede wszystkim z roli Kusego w serialu "Ranczo" odszedł w wieku zaledwie 58 lat. Pozostawił żonę i pięcioro dzieci. Wdowa po aktorze, znana z "Klanu" Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nie skorzystała z propozycji urlopu i już w ostatni poniedziałek wróciła na plan serialu. Plany szybkiego powrotu do normalności pokrzyżowała jej jednak aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju. Aktorka, podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, apeluje aby stosować się do wytycznych władz i bez potrzeby nie opuszczać domu. Dając dobry przykład innym, w niedzielę opublikowała na swoim profilu zdjęcie z dziećmi wykonane przy rodzinnym stole.

#Razem #zostajewdomu #spokój #rodzinatojestsiła #planszówki #dom #zostanmywdomu - podpisała je serią hasztagów.

Podobny post zamieścił na swoim profilu także syn aktorki, Antek Królikowski. Zdjęcie z matką i rodzeństwem podpisał tylko jednym, ale bardzo wymownym słowem: #dom.

Zdjęcia Małgosi i Antka skomentowało wiele znanych osobowości ze świata kultury, mediów i show-biznesu. Wyjątkowo spostrzegawczy okazał się być Maciej Pela, mąż i ojciec dziecka Agnieszki Kaczorowskiej, którzy rozpoznał karty do gry, którą Królikowscy starali się umilić sobie wspólne chwile w domu.

- Carcasonne widzę na stole :) - napisał.

Zobacz nowe zdjęcia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Antka Królikowskiego w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski w poruszającym przemówieniu na pogrzebie ojca: "Naszym bohaterem będziesz na zawsze"