Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć skończy w tym roku 50 lat, wciąż zachwyca urodą. Nic więc dziwnego, że znana z roli Grażynki w "Klanie" aktorka często spotyka się z komentarzami na temat swoich rzekomych operacji plastycznych.

Okazuje się jednak, że Ostrowska-Królikowska nie korzysta z takich zabiegów, a same plotki bardzo ją bawią!

Nie mam żadnych patentów, za to mam pewne nawyki. Dbam o twarz, ponieważ nią pracuję, dlatego zawsze używam dobrych kremów i robię sobie masaż czy traktuję naprzemiennie zimną i ciepłą wodą. Nie mam natomiast na tym punkcie obsesji, nigdy nie zdecydowałabym się na jakieś operacje plastyczne i śmieszy mnie, jak czytam w internecie cały elaborat o tym, jakie to poprawki sobie zrobiłam – wyznała aktorka w rozmowie z magazynem "Estilo".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała też, że szczególnie męczą ją plotki dotyczące jej wagi. Aktorka zaprzeczyła, jakoby poddała się jakiejś restrykcyjnej diecie, a jej waga jest niezmienna od lat!

– Schudła, nie schudła, przytyła – matko! Ciągle gdzieś to czytam. Zupełnie się tym nie przejmuję. Wszystko zależy od spodni, które akurat założę albo od tego, czy występuję jako Grażynka Lubicz z serialu Klan czy w prywatnych ciuchach. Moja waga naprawdę nie zmienia się od lat i nie ma tu nad czym dywagować.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?